Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Svet Trebon - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Svet Trebon - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Svet Trebon - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Svet Trebon - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Svet
U Sveta 750
Trebon 37901
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Svet ubytovanie Trebon Aktuálne počasie: skoro zataženoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s


 

*** Hotel Svet ubytovanie Trebon

Hotel Trebon Svet

Ubytovanie v Třeboni: Hotelový komplex Bohemia a Regent stojí v pokojnej okrajovej časti historického kúpeľného mesta v bezprostrednej blízkosti rekreačného rybníku Svet, kúpeľného komplexu Aurora a viacúčelovej športovej haly.

Poloha hotelu Bohemia a jeho vybavenie ho predurčuje k individuálnym i skupinovým rekreačným, relaxačným, wellness a liečebným pobytom, pre semináre, sústredenia a pracovné rokovania s využitím bohatej ponuky doplnkových služieb.

Treboň Hotel Bohemia ubytovanie
Trojhviezdičkový hotel Bohemia ponúka ubytovanie v 40 izbách umiestnených v troch podlaží s celkovou kapacitou 86 lôžok. Súčasťou hotela je denný bar a reštaurácia. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC (s vaňou alebo sprchou). Na izbách je telefón s priamou voľbou, TV so satelitnými kanálmi, Wi-Fi internet zdarma.

Hotel Bohemia Treboň služby
Nonstop recepcia, sekretárske služby, hotelová reštaurácia, kaviareň (WiFi pripojenie). Vybrané izby sú nefajčiarske. Väčšina izieb je fajčiarska. Detská postieľka na vyžiadanie. Budenie telefónom, úschova batožiny, bezbariérový prístup (výťah). Možnosť požičania bicyklov, zabezpečenie masáží, kaderníctva a kozmetických služieb, transfers. Parkovanie priamo pri hoteli zdarma.

Ubytovanie Treboň Hotel Bohemia reštaurácia
Hotelová reštaurácia s kapacitou 65 miest a jedálenský salónik s kapacitou 35 miest ponúka veľký výber z jedál českej i medzinárodnej kuchyne a široký výber kvalitných vín. Ochotný a profesionálny personál pre Vás rád pripraví k firemným alebo spoločenským účelom všetko od najmodernejších gastronomických trendov až po hostiny, rauty, grilovanie, bankety, svadby atď.

V letných mesiacoch sa ponúka príjemné posedenie na hotelovej terase, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky grilovaných jedál, zeleninových šalátov, miešaných nápojov a zmrzlinových pohárov. Pre Vaše ratolesti je pripravený detský kútik a vonkajšie ihrisko.

Štýlová reštaurácia Rybárska bašta na brehu rybníka Svet v bezprostrednej blízkosti hotela ponúka rybie špeciality. Široký výber moravských a zahraničných vín. Pravidelne LIVE MUSIC a DISCO 80. rokov. Vyhliadková terasa - s možnosťou usporiadania BARBECUE PARTY. Reštaurácia je vhodná pre organizovanie firemných večierkov, svadieb a osláv.

Hotel Treboň ubytovanie Bohemia a Regent konferencie:
Pre Vaše úspešné rokovania, konferencie, školenia, semináre a iné príležitosti, môžete využiť konferenčnú miestnosť a tri salóniky - Bohemia, Vok a Svet. V hoteli pre Vás zabezpečia tlmočnícke a prekladateľské služby, stravovanie, výzdobu, fotografické služby, zábavný program, prípadne iné služby. K dispozícii je nasledovná konferenčná technika - flipchart, dataprojektor, diaprojektor, spätný projektor, premietacie plátno, notebook, video, TV, ozvučenie, WiFi.

Ubytovanie Treboň Hotel Bohemia a Regent Firemné akcie
Hotelový komplex Vám ponúka príjemné ubytovanie s kapacitou 200 lôžok, priestory na využitie indoorových a outdoorových aktivít, gastronomické služby, parkovanie priamo pri hoteli - kapacita cca 100 automobilov. Zabezpečia Vám outdoorový a indoorový program, tanečné a hudobné produkcie, plavbu "okolo Sveta", vyhliadkové lety, let balónom, relaxačný program - kúpele, masáže, kompletné cestovné služby - taxíky, autobusy, ...

V Treboni si celoročne užijete hlavne šport, oddych a relax. V priľahlých kúpeľoch si môžete dopriať slatinné kúpele a zábaly, Aquapark, vodoliečebné procedúry, masáže a ďalšie. Kvalita okolitého prostredia Vám dojmy z pobytu ešte znásobí. Priaznivé klíma, aktívny pohyb, kulisa mestskej pamiatkovej rezervácie, zámok a pobyt v prírode v Chránenej krajinnej oblasti Vám pomôže navodiť harmóniu tela i ducha. Prečo teda nevyskúšať jednu z ponúk pobytových balíčkov - Romantický, Cyklistický, Beauty alebo Wellne


Hotel Trebon Svet - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Trebon Svet - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Trebon Svet -  kadernictvo - holičstvoHotel Trebon Svet - možnosť pripojenia na internetHotel Trebon Svet - k dispozícii letná terasaHotel Trebon Svet - golfHotel Trebon Svet - k dispozícii kavareňHotel Trebon Svet - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Trebon Svet - hotel má reštauráciuHotel Trebon Svet - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Trebon Svet - akceptuje creditné karty VISAHotel Trebon Svet - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Trebon Svet - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Trebon Svet - tenis - v blízkosti hotelaHotel Trebon Svet - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Trebon Svet - Iybz sú vybavené televízoromHotel Trebon Svet - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Trebon Svet - Izby s vlastnou toaletouHotel Trebon Svet - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
Email: Hotel-Trebon-Bohemia@cz-hotel.eu